Esnek Çalışma Döneminde Siber Saldırganların İşi Kolaylaşıyor

Aralık 2020

Daha fazla içerik için

Covid-19 döneminde kuşkusuz en çarpıcı değişim sosyal izolasyon önlemleri nedeniyle kitlesel olarak hızlı bir şekilde evden çalışmaya geçiş oldu. Yaşanan bu olağanüstü koşullar altında işletmeler hem yeni çalışma modeline uyum sağlamaya hem de üretkenliğin devam etmesini sağlamaya odaklanıyor. Pandemiyle birlikte değişen çalışma modellerinin getirdiği siber risklerle ilgili bir araştırma kapsamında 27 ülkeden toplam 13 binden fazla evden çalışanla anket yapıldı.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş