Arzum’un CEO’su ile Yalın Bir Operasyon ve İş Modeli Kurgulamak Üzerine...

Aralık 2020

Daha fazla içerik için

Arzum yola aile şirketi olarak başlayan, sonraki adımlarla profesyonelleşen bir yapı üzerine kurulu bir şirket. 2015 yılında şirketin ilk profesyonel CEO’su oldum. Buradaki amaç şirketi daha kurumsal, profesyonel bir noktaya taşımaktı. Nitekim öyle de oldu: Arzum olarak bu yıl 54. yılımızı dolduruyoruz ve son beş yıldır aldığımız ödül sayısı ondan önceki 50 yıl içinde aldığımız toplam ödül sayısından daha fazla. Bu süreçte inovasyon, satış sonrası hizmetler, müşteri memnuniyeti ve tasarım gibi alanlarda birçok ödül kazandık. Şirket yönetimi, Ar-Ge ve inovasyon liginde yarıştığımız şirketlerin en küçüğü neredeyse 20 katımız büyüklüğündeydi. Rakiplerimiz köklü ve büyük firmalardı.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Bu yazının konusu: İŞ MODELLERİ
Önerilen Konular:
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş