Eski CEO Bir Darbe Planlıyor

Haziran 2013

Daha fazla içerik için

Saat gece yarısını geçmişti, Myra Wanandi Jakarta’da kocasıyla birlikte yaşadığı evde günlüğüne şunları yazıyordu: Yorgunum ama konsantre olmam gerekiyor. Babam hayatındaki en önemli kararlardan birinde bana güveniyor. ürkütücü olan, babamın söylediklerimi tüm kalbiyle gerçekleştirecek olması. Hep öyle yapar. Ama bu sefer takıldım kaldım. Tek umudum yazarken aklıma bir fikir gelmesi. Yarın benden bir cevap bekliyor. Durum basit. Babam, Jaya Tan, üç yıl önce aile şirketimiz...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş