Daha fazla içerik için

Liderler insanların kederlerini anlamalı ve anlam bulmalarına yardımcı olmalıdır. Bir süre önce bir akşam Los Angeles’ta bir sinemadayken deprem oldu. Birçok artçı sarsıntının olduğu uzun bir depremdi. Bu olay sırasında salondaki insanların üç kategoriye ayrıldığını hatırlıyorum: Bazıları panik yapıp kaotik biçimde hareket etti ve ne yapacaklarını bilemedi. Bazıları sakin kaldı ve acil çıkışlara yöneldi. Zaten gösteri öncesinde yapılan anonsta da bu şekilde hareket edilmesi söyleniyordu. Bazılarıysa yerinden bile kımıldayamadı. Diğerlerini sakinleştirmeye çalıştılar ve filmi izlemeye devam ettiler.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş