Eğitim Sevdası Peşinde

Ocak-Şubat 2014

Daha fazla içerik için

Gürcan Öztürk

HBR Türkiye: Bir elektrik mühendisi olarak başladığınız kariyerinizde nasıl oldu da bir eğitim kurumu kurmaya karar verdiniz? Eyüboğlu: Bu sorunuzu, elektrik mühendisi olmamdan önceki dönemi anlatarak yanıtlamak daha yerinde olur. İlkokula, 1942 yılında Çayeli’nde başladım ve 1948’de mezun oldum. O yıllarda 2. Dünya Savaşı devam ediyordu. Çayeli’nde ortaokul yoktu, Rize’de vardı ama Çayeli’ne 20 kilometre uzaklıktaydı, araba yoktu, herhangi bir servis yoktu... Bütün bunların üzerine bir de...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş