Eğer Gerçekten Büyük Bir Şey Yapmak İstiyorsanız...

Haziran 2013

Daha fazla içerik için

Walter Vasconcelos

Bugün Amerikalıların çok azı çocuk felcini düşünüyor, bu hastalık da buharlı lokomotifler ve siyah-beyaz televizyon gibi unutulmaya yüz tuttu. Fakat felce neden olan bu viral hastalık Afrika’nın ve Asya’nın bazı bölgelerinde çocukları tehdit etmeye devam ediyor. Benim de üye olduğum Rotary International, bu hastalığı sonlandırmak üzere, 25 yıl önce Dünya Sağlık Örgütü, UNICEF ve ABD Kanser Kontrol ve Önleme Merkezleri’yle işbirliği yaptı.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş