Doğum Sonrası Depresyonla Çalışabilmek

Aralık 2021

Daha fazla içerik için

Başarmak Sarah’nın kanında vardı. Üniversiteye NCAA bursuyla kabul almış, kadınlar futbol 1. liginde oynamış başarılı bir oyuncuydu. Mezun olduktan sonra kurumsal dünyanın rekabetçi ortamına hiç zorlanmadan geçiş yaparak saygın bir küresel bilişim şirketinde çalışmaya başlamıştı. Beş yılda giriş seviyesi etkinlik planlama işinden kıdemli yöneticiliğe yükselen Sarah şirketinde son dakika kurtarıcısı olarak ün salmıştı. Hamile olduğunu öğrendiğinde ise 2018 Ağustos ayıydı. Bir sonraki yılın baharında Sarah ve eşinin bir kız çocukları oldu. Ona Amelia Jeanne (kısaca AJ) adını verdiler.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş