Dijital Süper Güçlerle Etki Yaratmak

Temmuz 2022

Daha fazla içerik için

İş dünyası öyle olağanüstü bir süreçten geçiyor ki karmaşa ve belirsizlik sürekli artıyor. Şirket yönetmek, rekabet etmek, yetenek bulmak, yönetim kurulu üyelerinden müşterilere kadar herkesi memnun etmek her zamankinden daha zor. Bu çalkantılı dönemi sağlıklı bir şekilde atlatmaya odaklanan şirketler doğal olarak hızlı büyüme adımlarına yöneliyor. Ancak bu kez de yatırım yapma ve mevcut yapıyı sağlamlaştırma noktasında kurumsal dengeyi kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kalıyorlar.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş