Dijital Dil

Temmuz-Ağustos 2013

Daha fazla içerik için

Pazarlama iletişimi perspektifinden bakıldığında son günlerde yaşanan Gezi Parkı olaylarından çıkan ilginç sonuçlar var. Ana dili dijital dil olan ve bütün işlerini teknoloji kullanarak gören “dijital yerliler kuşağı” iletişim dünyasını karıştırdı. Bilinen bütün kurallar, ilkeler ve uygulamalar şimdi yeniden tartışılmaya başlandı. Yeni iletişim biçiminin konuşulduğu ve işitildiği alan ise sosyal medya platformları. Daha önce ülke olarak oluşturduğumuz kalabalık nedeniyle ön sıralarında...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş