Değere Nasıl Yön Verirsiniz?

Temmuz-Ağustos 2013

Daha fazla içerik için

Elie Honein

1981’de KİŞİSEL BİLGİSAYARLARIN gelişiyle bilgisayar endüstrisinin toptan satışı yeniden organize edilmek zorunda kaldı. Bu endüstrideki değer, birkaç yıl içinde bilgisayarları imal edenlerle pazarlayanlardan oluşan birlikten çıkıp iki anahtar bileşenin peşinden tedarikçilere doğru kaydı: Microsoft’un sahip olduğu işletim sistemi ve Intel’in sahip olduğu mikroişlemci. Bu iki şirket, piyasaya hakim olan IBM ve diğer OEM’leri (Orijinal Ekipman İmalatçıları) kısa sürede gölgede bırakacak...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş