David McCullough

Ocak-Şubat 2013

Daha fazla içerik için

Webb Chappell

HBR: Tarihin dönüm noktalarından birinde miyiz? McCullough: Hayır. Çok ciddi problemlerimiz var, ama bu seferkinin geçmiştekilerden daha ürkütücü olduğunu düşünmek doğru değil. Bundan daha kolay bir dönemimiz olmamıştı. 1918’de olduğumuzu ve 500 bin kişinin hastalıktan öldüğünü düşünsenize. Nereden geldiğini de, nasıl kurtulacağımızı da kimse bilmiyordu. O daha mı kolay bir zamandı? Ya da İç Savaş ya da Büyük Buhran dönemi daha mı kolaydı? Bir başkanı büyük bir lider yapan nedir?

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş