Daha Katılımcı Bir Dünya Hayali

Eylül 2021

Daha fazla içerik için

İşte o ay geldi… Her yıl yayımladığımız, Türkiye’nin en kapsamlı gençlik-genç profesyonel (ve bu sene eklenen deneyimli profesyoneller) araştırmalarından biri olan çalışmanın detayları bu ayki kapak konumuzu oluşturuyor. 100 bin civarında kişinin görüşleri ve bunlardan elde edilen içgörülerden oluşan bu kapsamlı çalışma bize bir şey söylüyor: Gençler paradigmanın değişmesi gerektiğini düşünüyor ve bu değişimde öncü rol oynamaları gerektiğinin de farkındalar.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş