Çok Satan Ürünleri Fiyatlandırırken Dikkat!

Aralık 2019

Daha fazla içerik için

Perakendeciler çok uzun yıllardır müşterileri cezbedebilmek için indirimlerin gücünden faydalanıyor. Bu indirimler bazen pek ilgi görmeyen bir ürünü daha cazip kılmak, bazen de halihazırda büyük satış rakamlarına ulaşmış popüler ürünleri daha da öne çıkarmak için kullanılabiliyor. Peki çok satanlar olarak adlandırılan, trafik yaratma potansiyeli daha yüksek ürünlerin hangilerine ne sıklıkta indirim uygulandığında maksimum fayda elde edilebilir?

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Bu yazının konusu: FİYATLANDIRMA
Önerilen Konular:
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş