Bayt.com’un CEO’su ile İnternetin Olmadığı Dönemde Bir İnternet Kültürü Yaratmak Üzerine…

Mart 2020

Daha fazla içerik için

Suudi Arabistan’a yaptığım düzenli seyahatlerimden birinde, 2018’de büyük bir nakliyat ve dağıtım şirketinin direktörüyle görüştüm. Online işe alım şirketim Bayt.com’un sunduğu hizmetleri anlattım ancak ikna olmamıştı. Bayt’ın beyaz yakalıları çekmek ve işe almak için faydalı olabileceğini anlıyordu fakat bu modelin, kendi işinin de bağlı olduğu şoförler gibi mavi yakalı çalışanlar için nasıl işleyeceğini bilmiyordu

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş