Aracıların Üstesinden Gelmek

Haziran 2014

Daha fazla içerik için

Harry Campbell

Her geçen gün daha da dijitalleşen dünyamızda şirketler ve müşteriler belli başlı güçlü platformlara bağımlı hale geliyor. Elbette bu platformlar yeni değil. Örneğin son 30 yıldır havayolu şirketleri, müşterilerine ve acentelere erişmek için dijital rezervasyon sistemleri kullanıyor. Ancak bugün bu platformlara olan bağımlılık kaçınılmaz bir hale geldi. Neredeyse her perakendeci müşterilere erişmek için Google kullanır oldu ve bugün ürünleri Amazon’da satılmayan bir üretici bulmak neredeyse...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş