Nöropazarlama ile Tüketiciyi Manipüle Edebilir misiniz?

Haziran 2014

Daha fazla içerik için

Hayır. Nörobilim, ne şimdi ne de gelecekte tüketici ihtiyaçlarını anlayan geleneksel yaklaşımların yerini alacak. Ama tüketiciyi anlamayı sağlayan tüm verileri sunabilir. Birkaç yıl önce Forbes, nöropazarlama alınanında “Satın Alma Düğmesi İçin Arayış” isimli makalesi ile hatırı sayılır derecede dikkat çekti. Bu makale bugün nöropazarlama klasiklerinden biri haline geldi. Bunun kadar kapsamlı olmasa da, “Paranın Üzerindeki Sizin Beyniniz” isimli diğer bir makale, nörobilim araştırmalarının...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş