Yönetime Çinli Yaklaşımı

Eylül 2014

Daha fazla içerik için

AP Images , Getty Images

Çin AŞ. yeni yönetim fikirleri için şaşırtıcı bir kaynak gibi görünebilir. Ülkenin devlete ait şirketleri çoğunlukla Batılı yönetim uygulamalarını deneyen regüle edilmiş devlerden oluşuyor. Çin henüz GE veya Samsung gibi dünya standartlarında bir şirket çıkarmadı. Ülke dışındaki pek çok işadamı ise inovatif yönetim fikirlerinden ziyade varlıklı olmalarıyla tanınıyorlar. Buna rağmen Çin bugün pek çok ülkeden daha çok yönetim dersi veriyor.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş