Sözünü Tutmamak Hoş Karşılanır mı?

Eylül 2014

Daha fazla içerik için

Necip Şahin

KİME: Patrick Fisburn, Müdür Yardımcısı, Operasyon KİMDEN: Sameer Hopskin, Müdür Yardımcısı, Operasyon TARİH: 20 Ocak 2012 20:41 KONU: YNT: bugün yemeğe ne dersin? Burritolar ve tavsiye için teşekkür ederim. MBA yapma ve işin yönetim kısmına geçme konusunda tamamen ikna oldum. Burada çok şey öğrendim fakat sonsuza kadar üniversite mezunu bir fabrika işçisi olamam. Diğer yandan eğitim ücreti çok pahalı!

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş