Yönetim Gerçekten İşe Yarıyor mu?

Kasım 2012

Daha fazla içerik için

HBR’ın 90. yaş günü, durup temel bir soru sormak için uygun bir zaman: İyi yönetim uygulamalarını benimseyen organizasyonların başarılı olması daha mı olası? 10 yıldır bu sorunun cevabını bulabilmek için araştırmalar yürütüyoruz. Bu çaba boşunaymış gibi görünebilir; cevabın ‘evet’ olduğu aşikar değil mi? Ancak klasik eğitim almış ekonomistler olarak biz, uzun zamandır var olan varsayımları yeniden değerlendirerek zamana karşı ayakta durup durmadıklarını kontrol etmekten yanayız.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş