Muhammed Yunus

Aralık 2012

Daha fazla içerik için

Jared Leeds

HBR: Emekliliğiniz ve varis tayin etmeniz hakkında birçok anlaşmazlık var. Ne oldu? Yunus: 60 yaşındayken istifamı sundum, “Neden emekli olmak istiyorsun?” diye sordu kurul. 70’imde dedim ki “Artık gitmeliyim.” Onlar da “Gidemezsin” dedi. Çalışanlar “Gitmeyin,” diyordu. Yine gidemedim. Sonra geçen sene Hükümet 10 yıl önce, yani zorunlu emeklilik yaşında emekliye ayrılmış olmam gerektiğini söyledi. Dava açtım ama yüksek mahkeme davamı kabul etmedi.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş