Yeni İşi için Kim, Nereye ve Neden Taşınıyor?

Ekim 2018

Daha fazla içerik için

Birçok şehir, Amazon’un ikinci ana merkezi olmak için yarışırken teknoloji devinin kendi şehrini seçmesini sağlamak amacıyla, vergi teşvik paketlerini ve gayrimenkul alım opsiyonlarını esnetti. Bir şirketin başarılı bir şekilde yeni bir şehre yayılmasını sağlamak için gereken tek şeyin finansal avantajlar olduğunu düşünmek çok cazip. Ancak aslında başarı için; şirketin yakınlarında bulunan sağlam bir yetenek temeli, ya da yetenekli işçileri yeni iş fırsatları için şehir değiştirmeye ikna etme becerisi gerekir.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş