Hayatımız İş: Yekta Kopan

Kasım 2014

Daha fazla içerik için

Cevahir Buğu

Yekta Kopan, seslendirme stüdyosuna adım attığında henüz bir çocuktu. Yıllar içinde 80’den fazla dizi ve filmde seslendirme yaptı, 13 şiir ve öykü kitabının yanı sıra dergi ve gazetelere eleştiriler yazdı, radyo ve televizyon programcılığı yaptı. Ve hepsini tüm enerjisiyle yapmaya devam ediyor. Ancak yaşam tarzı olarak benimsediği yazarlığı her daim ayrı bir köşede tutuyor, kendi okuma yolculuğuna çıkma cesaretini gösteren herkesten bir şeyler öğrenebileceğine inanıyor.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş