Ayaküstü İnovasyon

Aralık 2014

Daha fazla içerik için

Şeref Yılmaz

İnovasyon konusunda neredeyse her ay bir konferans, bir etkinlik, bir çalıştay gerçekleştiriliyor. Tüm bunların olması iyi zira konu bir şekilde gündemde tutuluyor ama genelde başarılı örneklere bakıldığında belirli endüstrilerdeki büyük ölçekli şirketlerin ağırlıkta olduğu bir tablo ortaya çıkıyor. Bu da akıllara şu soruyu getiriyor ister istemez: İnovasyon büyüklerin tekelinde mi? Gerçekten başarılı ve ölçeklenir inovatif çözümler için teknolojik yatırımları yapmak, Ar-Ge ve benzeri...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş