“Yapay Zekâ Odaklı Girişim Ekosistemi Oluşturmalı”

Nisan 2024

Daha fazla içerik için

Intel’de Türkiye Genel Müdürlüğü, 67 ülkeyi barındıran Türkiye, Orta Doğu ve Afrika Bölgesi Başkanlığı ve Avrupa Yönetim Kurulu Üyeliği, Silikon Vadisi’ndeki Intel Merkez Ofisi’nde Yeni Teknolojiler Grubu Dünya Başkan Yardımcılığı görevlerini üstlenen Ayşegül İldeniz, Amerikan akıllı enerji pazarının yarısını elinde bulunduran Silver Spring Networks’e COO olarak katılmış, akıllı şehirler konusundaki programları Chicago, Singapur, Paris, Kopenhag, Dubai gibi şehirlerde uygulamıştı. İldeniz bugün, Silikon Vadisi ve İstanbul’da inovasyon, teknoloji ve gelecek vizyonu konularında çalışıyor ve Vestel, Zorlu Enerji, Doğan Şirketler Grubu ve Pegasus gibi Türkiye’nin önde gelen şirketlerinde yönetim kurulu üyeliğine devam ediyor.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş