Vestel Ventures’ın Genel Müdürü ile Köklü Bir Şirkette İnovasyonu Harekete Geçiren Bir Kültür Yaratmak Üzerine

Eylül 2020

Daha fazla içerik için

Zorlu Grubu olarak yenilikçi olmayı her zaman önemsedik. Bunu kültürümüzün bir parçası haline getirmeyi de önceledik. Bu, geçici bir yaklaşım değildi çünkü asıl amacımız şirketin uzun vadede sürekliliğini sağlamak ve büyüme yolunu genişletmekti. İçinde bulunduğumuz endüstride duraklama şansımız yoktu, hep hareket etmek ve ileriye gitmek zorundaydık. Bu noktada hareketi sağlayacak çeşitli güçler vardı ve sürekliliği getirecek olan bu güçlerin uyumuydu. İşte bu noktada girişimcilik temelli bir inovasyon kültürünü kurgulamanın ve bunu merkeze konumlamanın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gördük. Ancak bu kolay bir yolculuk değildi.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş