“Doğru, Samimi ve Etkin İletişim Fark Yaratıyor”

Eylül 2020

Daha fazla içerik için

Universum tarafından bu yıl sekizincisi yapılan ve gençlerin işverenlerden beklentilerini, işverenlere bakışını, iş dünyasını yorumlayışını konu alan araştırmada Mercedes-Benz, bu yıl önceki yıllarda kıyasla hızla basamak atlayarak listenin üst sıralarına girmeyi başardı. Mercedes-Benz Türk İK Direktörü Betül Çorbacıoğlu, çok çeşitli alanlardan öğrencilerin ve genç profesyonellerin en çekici bulduğu işverenler listesindeki bu hızlı tırmanışın ardında yatan dinamikleri HBR Türkiye ile paylaştı.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş