Türkiye’nin Gençlerinin İş Yaşamına Bakışı

Eylül 2020

Daha fazla içerik için

20 yıldır dünyanın ve Türkiye’nin geçmiş ve gelmekte olan kuşaklarına dair çalışmalar yapıyorum. Bu sürenin yarısından fazlasında yoğun biçimde gençlik araştırmalarına odaklandım. Kişisel tarihimi ulusal ve küresel gelişmelerle harmanladığımda şunu rahatlıkla söyleyebilirim: Tanık olduğum hiçbir dönemde genç kuşaklar ülkemizde bu kadar merak edilmedi, onlar adına ve ne yazık ki çoğunlukla onların fikri alınmadan hiç bu kadar konuşulmadı. Dilerim bu merak gençlerimizin daha mutlu ve daha üretken bir dünyada yaşayabileceği sonuçlara evrilsin.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş