Üretimde CEO'lar Dijitalleşmeye ve Çalışan Sayısını Artırmaya Odaklanıyor

Şubat 2023

Daha fazla içerik için

KPMG International, üretim sektöründeki büyük ölçekli şirketlerden 146 CEO’nun katılımıyla yürüttüğü küresel ölçekli araştırmada CEO’ların geleceğe dair önceliklerini inceledi. “Üç yıllık dönemde Covid-19 küresel salgınının kurumunuz üzerinde ne gibi etkilerinin olacağını öngörüyorsunuz?” sorusuna karşılık CEO’ların yüzde 68’i olası bir küresel kapanma durumundaki zorluklara karşı tedarik zincirlerini dayanıklı hale getirmeyi hedeflediğini belirtti.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş