Perakende Sektörünün Çoklu Denklemi

Şubat 2023

Daha fazla içerik için

Çoklu kanalın artık vazgeçilmez olduğu perakende sektöründe deneyim, alım gücü ve sürdürülebilirlik gibi başlıklar tüketicilerin beklentilerini ve dolayısıyla markaların/şirketlerin stratejilerini belirlemeye devam ediyor. Bu noktada pazarlarındaki dinamiklere uyum sağlamayıp geleneksel stratejilere bağlı kalmayı sürdüren tüketim ve perakende şirketleri büyük sorunlarla karşı karşıya kalabiliyor. PwC Türkiye’nin Ipsos’la birlikte bin kişiden çevrimiçi toplanan verilerle gerçekleştirdiği Tüketici Öngörüleri Araştırması da dijital mecralar, yeni kavramlar ve sürdürülebilirlik konularının perakende sektöründe faaliyet gösteren şirketlerin stratejilerinde oynayacağı role ışık tutuyor.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş