Üretim Sektöründe Dönüşüm Rüzgârı

Nisan 2024

Daha fazla içerik için

Üretim sektörü, modern ekonominin önemli bir parçası. Ancak teknolojinin sürekli gelişmesi, yeni iş modellerinin ortaya çıkması ve artan küresel rekabetle birlikte üretim dünyası da önemli dönüşümler yaşıyor. Bu değişimler, endüstriyel işgücü üzerinde de önemli bir etkiye sahip. ManpowerGroup tarafından hazırlanan Endüstriyel Çalışma Dünyası 2024 Görünümü raporu, gelecekte iş gücünü etkileyecek beş önemli trendi ve bu trendlerin işverenler ve çalışanlar için yaratacağı sonuçları kapsamlı bir şekilde analiz ediyor. Rapor kapsamında, bu konuda belli başlı beş trendin öne çıktığı görülüyor:

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş