TJX CEO’su ile Birinci Sınıf Satın Almacılar Yetiştirmek Üzerine

Mayıs 2014

Daha fazla içerik için

Jared Leeds

Tüm ailem modanın içerisinde. Babam toptan satış işi yapıyordu; annem ise bir sanatçı. Babam akıllı, empati sahibi, çok iyi bir iş adamıydı. Çocukluğumda onun New York’taki mağazasında bol bol vakit geçirirdim. Daha o zamanlardan bu işin ve insanlarla beraber çalışmanın tutkum olduğunu biliyordum. Pazarlama ve işletme okuduğum üniversite yılları öncesinde ve üniversite sırasında, Fortunoff’da yarı zamanlı tezgahtarlık yaptım. Mezuniyet sonrasında, New York’ta Saks Fifth Avenue’ya katıldım...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş