“Tüm Çalışan Deneyimimiz Lider Yetiştirmek Üzerine”

Temmuz 2022

Daha fazla içerik için

Bu yıl Türkiye’deki 35’inci yılını kutlayan Procter & Gamble (P&G), ileriye dönük hedeflerinin merkezine “sevgiyle liderlik etme” yaklaşımını koyuyor. Bu doğrultuda iyilik hareketi olarak anılan sosyal ve toplumsal çalışmalara ağırlık veren şirket, büyüme stratejisi olarak ise yerli üretime ve ekosistemi geliştirmeye odaklanıyor. Türkiye’ye en önemli yatırımlarının başında insan kaynağının geldiğine dikkat çeken P&G Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya yönetim kurulu başkanı Tankut Turnaoğlu, organizasyon içinde tüm çalışan deneyimini adeta bir lider yetiştirme programı gibi kurguladıklarını söylüyor. Turnaoğlu ile kişisel liderlik yaklaşımı ve P&G’nin büyüme, inovasyon ve sürdürülebilirlik hedefleri üzerine konuştuk.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş