Şirketler Globalleşmez, İnsanlar Globalleşir

Ekim 2015

Daha fazla içerik için

Uluslararası yönetim uzmanı Andy Molinsky, kültürel farklılıklar hakkındaki yargıları aşmamızı tavsiye ediyor. Global Exterity: How to Adapt Your Behaviour Across Cultures Without Losing Yourself in the Process kitabının yazarı Andy MolInsky bizleri dünyanın her yerinde ortak olan iş yapış biçimlerine odaklanmaya çağırıyor. Uzun yıllara yayılan saha araştırmalarına, öğretim ve danışmanlık deneyimine sahip olan bu Brandeis profesörü, kişiliğinize zarar vermeyen ancak yeni kültürel normlara...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş