Daha fazla içerik için

TEKNOLOJİ, COVID-19 HAYATIMIZA girmeden önce de çalışma şeklimizi değiştirmeye başlamıştı. Farklı sektörlerde hayata geçirilen yenilikler rekabetin yeniden tanımlanmasına yol açtı ve bu da yetenek yönetiminin uzun vadeli kazançlara odaklanmasını gerekli kıldı. Pandemi, birçok şirketin bu zorlukları aşma ve kritik yetenek açığını kapama çabalarını rafa kaldırmasına sebebiyet verdi. Yine birçok şirket bu süreçte çalışanlarının yüzde 15 ve daha fazlasını işten çıkarmak zorunda kaldı. Her ne kadar Covid-19 ekonomik açıdan hayatta kalma çabasını öne çıkarsa da farklı becerilere sahip yeni yetenek arayışı arka plana itilmiş oldu.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş