Şirket Satın Alma Sürecini Yönetmek

Mart 2015

Daha fazla içerik için

ALLIANZ Türkiye’ye 2009 yılının başında üst düzey risk yöneticisi olarak katıldım. Birincil görevim şirketin risk ve denetim birimlerini yönetmekti. Bir yıl sonra CFO oldum. Bu sırada stratejik ve dağıtımla ilgili bazı yetkinliklerimizin eksik olduğunu gördük. 2012 sonu rakamlarımıza göre, sağlık ve elementer sigortalarında sırasıyla ikinci ve üçüncü, hayat sigortası pazarında onuncu sıradaydık. Dağıtım gücüne baktığımızda ise hayat sigortası dışında asıl üretim acenteler tarafından...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş