Daha fazla içerik için

Yoksulluk sadece gelişmekte olan piyasaların sorunu değildir. Amerika Birleşik Devletleri’nde Nüfus İdaresi, 45 milyondan fazla insanın ya da nüfusun yüzde 15’inin yoksul olduğunu resmen belirlemiştir. Dahası, bu oran 21. yüzyılın başından beri sadece bir yıl hariç (2006) her sene artmıştır. Yüzde 16’lık yoksulluk oranına sahip olan Japonya’nın da iyi durumda olduğu söylenemez. Avrupa Birliği’nde ise neredeyse 120 milyon kişi – her dört kişiden biri- yoksulluk veya sosyal dışlanma...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş