Stratejinin İcrası Neden Tutmaz? Ve Bu Konuda Ne Yapmak Gerekir?

Mart 2015

Daha fazla içerik için

Michael Porter’ın 1980’lerde hayata geçirdiği ufuk açıcı çalışmalarından beri stratejinin ne olduğuna yönelik net ve geniş ölçüde kabul görmüş bir tanımımız mevcut ama stratejiyi sonuçlara dönüştürme konusunda çok daha az bilgiye sahibiz. Strateji hakkındaki kitapların sayısı icraya yönelik kitapların sayısından kat be kat fazla. Ayrıca icra üzerine yazılan az sayıda çalışma da genellikle taktiklere dayanıyor veya tek bir örnek vakadan esinlenerek kaleme alınmış.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş