Robot Patron Olursa

Haziran 2015

Daha fazla içerik için

İnsan-robot araştırmaları cephesinden içgörüler MIT’den araştırmacı Kate Darling, 2013 yılında gerçekleşen bir robotik konferansında katılımcıları, Pleos isimli, Şivava cinsi bir köpeğin büyüklüğünde robot dinozorlarla oynamaya davet etti. Katılımcılardan robotlarına isim vermeleri ve robotlarla etkileşim kurmaları istendi. Katılımcılar hızla Pleos’ların iletişim kurabildiğini öğrendi: Dinozorlar el kol hareketleri ve yüz ifadeleriyle okşanmaktan hoşlandığını ve kuyruğunun tutulmasından...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş