Kendi Kendini Düzenleyen Şirket

Haziran 2015

Daha fazla içerik için

Alibaba, algoritmik düşünceyi kullanarak nasıl sürekli kendini yeniliyor? NE ZAMAN YENİ BİR İŞ geliştirmeniz veya yeni bir pazara girmeniz gerektiğini size bir algoritma söyleseydi iyi olmaz mıydı? Böyle bir algoritmanın var olduğunu söylersem yalan söylemiş olurum. Böyle bir algoritma mevcut değil ve en azından yakın gelecekte algoritmaların (veya diğer yapay zekâ türlerinin) bu tür zorlu stratejik sorulara yanıt verebileceğini sanmıyoruz. Fakat en az bunun kadar ilginç bir gelişmenin...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş