Öz Farkındalık Aslında Ne? (Ve Onu Nasıl Geliştiririz?)

Şubat 2024

Daha fazla içerik için

Öz farkındalık, son dönemde iş dünyasının en moda sözcüklerinden biri haline gelmiş gibi görünüyor. Elbette bunun iyi bir nedeni var. Araştırmalar, kendimizi net bir şekilde gördüğümüzde daha özgüvenli ve daha yaratıcı olduğumuzu gösteriyor. Farkındalığımız yüksek olduğunda daha sağlıklı kararlar alıp, daha güçlü ilişkiler ve daha etkili iletişimler kuruyoruz. Yalan söyleme, hile yapma ve çalma olasılığımız azalıyor. Daha çok terfi alan, daha iyi çalışanlar oluyoruz. Ayrıca daha memnun çalışanlara ve daha kârlı şirketlere sahip olan, etkili liderler haline geliyoruz.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş