Önce Acı

Temmuz-Ağustos 2015

Daha fazla içerik için

Son on yılda pek çok şirket, yapısını belirlerken ürünlerden ziyade müşteri segmentlerini dikkate aldı. Aralarında Intel, IBM ve American Express’in de bulunduğu Fortune 500 şirketlerinin yüzde 30’u bu şekilde hareket etti. Fakat Lehigh University’den Ju-Yeon Lee’nin araştırmasına göre bunun yararları ancak kriz döneminden birkaç yıl sonrasında ortaya çıkıyor. Bu değişimi gerçekleştiren Fortune 500 şirketlerinin 37’sinde varlıkların geri dönüşü ilk aşamada ortalamada yüzde 39 azaldı...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş