Kurucular için Hazırlık, Arzudan Üstündür

Temmuz-Ağustos 2015

Daha fazla içerik için

Birçok girişimci adayı arzularını başarının anahtarı olarak görür. Örneğin kitlelerden fon sağlamaya yönelik sitelerde bu girişimciler projelerine yönelik tutkularını ortaya koymak için birbiriyle yarışır. Fon yaratma söz konusu olduğunda bu yaklaşım işe yarayabilir. Bir sonraki büyük fikre yatırım yapmak isteyen ve çok da profesyonel olmayan yatırımcıların ilgisini çekmek için arzulu olmak iyi bir özelliktir. Fakat konu uzun vadeli başarıya geldiğinde iş değişir. Yüzlerce şirket kurucusuyla...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş