Güçlü Markalar, Zayıf Ücretler

Temmuz-Ağustos 2015

Daha fazla içerik için

Pazarlamanın temel bir ilkesi şudur: Müşteriler, prestijli bir marka kullanmanın kendi imajlarını da yükselttiğine inanır ve bu nedenle bu markalara daha fazla para ödemeye razı olur. Benzer şekilde yöneticiler de bilenen markalardan işverenlerle bağlantıda olmayı sever ve görülen o ki, bu ilişki için toplamda daha az ücret almayı da kabul edebilirler. Bu bulgu, London Business School’dan Nader T. Tavassoli’nin liderliğindeki bir ekibin ABD’de 717 yöneticinin toplam gelirlerinin...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş