Ofisteki Vaha Efsanesi

Mayıs 2014

Daha fazla içerik için

İlişkileri kötü giden insanlar çoğu zaman öne sürüldüğü gibi, ofisin nispeten huzurlu atmosferine sığınıp tüm zamanlarını işe mi adıyorlar? University of Mannheim’dan Dana Unger ve ekibi tam tersi olduğunu söylüyor. Her iki eşin de çalıştığı 76 çiftle gerçekleştirilen bir günlük tutma çalışması gösteriyor ki evde işler yolunda gitmediğinde, bu durumu düzeltmek isteyen çalışanlar işe daha az vakit ayırıyorlar. İlişkilerinden yana bir sorunları olmadığındaysa işe ayırdıkları saatler...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş