Nef Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erden Timur ile Dert ile Dertlenerek İş Yapmak Üzerine

Ekim 2015

Daha fazla içerik için

Fikir Erden Timur, inşaat sektöründe alışılagelmiş bakış açılarını sorguluyor ve daha iyisinin peşinde koşuyor. Bizim inşaat işine girmemiz tamamen tesadüftür. İnşaat kökenli bir aile değiliz. Ben hukuk okudum, ardından London School of Economics’de yüksek lisansa başladım. Babamın rahatsızlığı nedeniyle yarıda bırakıp dönmek durumunda kaldım. O sırada bize ait bir arazide yapılmakta olan bir bina yarım kalmıştı, müteahhit inşaatı tamamlayamamıştı.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş