Daha fazla içerik için

Mutluluk insanlara özgü bir duyumsamadır. Ancak yaşam sürecinde ulaşılması, arzu edilmesi gereken mutlak bir amaç, planlı davranışlar ve sürekli çaba gösterilerek duyumsanması gereken bir haz; insan yaşamının evrensel ve ortak vizyonu değildir. Dostoyevski, “Yeraltından Notlar ” başlıklı kitabında mutluluğu şöyle anlatır: “İnsanlar sorunlarının hesabını tutmaya pek heveslilerdir fakat kendilerine neşe veren durumları es geçerler. Oysaki bu keyifli, neşeli anlar dikkate alınsaydı (ki alınmalıdır) her birisinin yeterince mutluluk verici olduğunu anlayacaklardı.”

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş