Liderler Organizasyonel Dönüşüme Öncelik Veriyor

Şubat 2023

Daha fazla içerik için

Toplumlar, kurumlar, liderler ve çalışanların hem sosyal hem de iş hayatında yaşanan hızlı değişime adaptasyonun yollarını aradığı bu dönemde güven kültürü ve insan odaklı yaklaşımlar her zamankinden daha fazla önem taşıyor. Great Place To Work’ün sürdürülebilir geleceğe ışık tutmak üzere gerçekleştirdiği iki katmanlı Yeni İş Modelleri ve Trend Araştırması Anketi, yeniden şekillenen iş dünyasına dair veriler sunuyor. Çalışmanın ilk katmanı, dünyadaki ve Türkiye’deki trendlerin duygu ve iş yapış biçimlerine etkilerine odaklanıyor.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş