İsrailli Şirketlerin Küreselleşme Sırrı: İki Arada Bir Derede

Mayıs 2014

Daha fazla içerik için

Getty Images

Yurtiçi pazarlara sığmayan küçük ve orta ölçekli şirketlerin liderleri yurt dışında büyümeyi düşünürken, iki türden dişli rakiple rekabet olasılığı çoğu zaman duraksamalarına yol açar. Bunlardan biri, geniş kaynakları, güçlü markaları ve ölçek ekonomileri olan çok uluslu şirketler. Diğeriyse yabancı pazarlardaki yerel oyuncular. Bunlar tüketici ihtiyacını yakından tanıyor, mevzuat kapsamında nasıl faaliyet göstereceğini biliyor; tedarikçiler, distribütörler, perakendeciler ve bazı devlet...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş