İşe Alım ve Bağlılıkta Hayvan Dostların Etkisi

Aralık 2023

Daha fazla içerik için

Hibrit ve uzaktan çalışma modelleri geliştikçe ve çalışanların işverenlerden beklentileri arttıkça, yöneticiler de iş yerlerini çalışanlar nezdinde daha çekici kılmak adına çalışmalarını yoğunlaştırıyor. İşin ne zaman, nerede ve nasıl yapılması gerektiğine dair düşünceler derinleşirken, uzmanlar ofisleri daha cazip kılmak için alışılmışın dışında fikirleri keşfetmenin yerinde olacağını vurguluyor. Mesela, hayvan dostu ofis politikalarını uygulamaya almak gibi…

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş