İşe Alım Beklentilerinde Gerileme Yaşanıyor

Mayıs 2024

Daha fazla içerik için

İşe alım beklentileri, bir ülkenin ekonomik sağlığını yansıtan önemli bir göstergedir ve iş dünyası için geleceğe yönelik stratejilerin belirlenmesinde kritik bir rol oynar. Türkiye gibi gelişmekte olan ülkelerde, işverenlerin işe alım beklentileri, genellikle ekonomik ve siyasi belirsizliklere bağlı olarak değişkenlik gösterir. ManpowerGroup tarafından yayınlanan son İstihdama Genel Bakış Araştırması, Türkiye’deki işverenlerin işe alım beklentilerindeki son durumu gösteriyor ve ekonomik kalkınmanın ve istihdamın izlenmesi açısından önemli bir gösterge sağlıyor.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş